درباره شرکت تجهیزکاران ایرانیان طب


  ۷
 

۳شرکت تجهیزکاران ایرانیان طب در قلب تپنده خلیج همیشه فارس و در جزیره زیبای قشم به عنوان اولین شرکت فعال در ضمینه واردات، تولید و توزیع تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در جزیره در سال ۱۳۹۴ تاسیس  و در فاز اولیه فعالیت خود با کسب مجوز واردات تجهیزات دندانپزشکی از اداره محترم تجهیزات اقدام به واردات تجهیزات دندانپزشکی نمود.

۲


شرکت تجهیزکاران ایرانیان طب با توجه به تحریم های اقتصادی و بین المللی  و جهت تامین کالاهای مورد نیاز اقدام به جستجو جهت یافتن تولید کنندگان معتبر کشور چین نموده و پس از تست نمونه های متعدد کالاهای تولید کنندگان توسط دندانپزشکان کشور عزیزمان اقدام به عقد قرارداد جهت تولید سفارشی محصولات خود توسط تولید کنندگان چینی در فاز یک مسیر خود نموده است.

۱

در فاز دو، شرکت پس از ارائه طرح خود مبنی بر انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا، اقدام به اخذ مجوز تولید تجهیزات دندانپزشکی در منطقه ویژه یزد جهت ایجاد فرصت های شغلی و بومی سازی تکنولوژی تولید تجهیزات دندانپزشکی در یکی از نقاط استراتژیک ایران نموده است.

۴

هم اکنون کارخانه تولیدی این شرکت مراحل نهایی اماده سازی خط تولید خود را سپری و در آینده ای نزدیک محصولات تولید ایران  Royal dentist به سبد محصولات این شرکت اضافه خواهد گردید.


۵شرکت تجهیزکاران ایرانیان طب در فاز سه خود برنامه صادرات و راهیابی به بازارهای بین المللی و تبدیل برند Royal dentist به یک برند جهانی و افتخار آفرینی برای ایران عزیزمان را در نظر دارد.

هدف ما در شرکت تجهیزکاران ایرانیان طب رضایتمندی مشتریان گرانمایه خود و ارایه هرچه بهتر خدمات پس از فروش و افزایش سطح سلامت جامعه ایرانی میباشد.

۶